Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Bu site içinde yer alan tüm yazı ve görsel malzemelerin telif hakları Rende Sanat Tasarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketine aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz olarak kullanılamaz ve kopyalanamaz.

Sözleşme Şart ve Hükümleri

Bu siteye girmek, görmek ya da kullanmakla, aşağıda yer alan ve yazılı ve imzalı bir anlaşma ile eşdeğer olan elektronik sözleşmenin hukuki şart ve hükümlerini anladığınızı ve bu anlaşma ile bağlı olduğunuzu kabul etmiş bulunuyorsunuz. www.3rdcultureproject.com istediği zaman ve istediği koşullarla bu anlaşmanın hüküm ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Anlaşma'da tek taraflı yapılacak muhtemel değişiklikler de kullanıcılar tarafından kabul edilmiş sayılmaktadır.

Telif Hakları

Aksi belirtilmediği sürece bu sitede yer alan yazılar, grafikler, resimler, logolar, vs... gibi tüm içerik öğeleri www.3rdcultureproject.com' a aittir ve kanunlarca korunmaktadır. www.3rdcultureproject.com site içeriğinin seçimi, hazırlanışı, düzenlenmesi ve bir tasarım olarak sitenin kendisinin telif haklarını saklı tutmaktadır. Aksi özellikle belirtilmedikçe www.3rdcultureproject.com size ne münhasıran ne de kısmi olarak hiçbir yararlanma veya benzer herhangi bir hakkı vermemektedir. www.3rdcultureproject.com fikri ve sınai mülkiyet haklarını kanunlar çerçevesinde etkin olarak korumaktadır. Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Lisans

İşbu sözleşme, sunulan şart ve hükümleri kabul etmeniz şartı ile; size kişisel, geri alınabilir, münhasır olmayan, devredilemez bir web sitesi kullanım hakkı vermektedir. Bu siteyi, kendi kişisel ve ticari olmayan amaçlarınız için kullanabilir, evde kullanmak amacıyla ve bir defaya mahsus olmak üzere ve kişisel, ticari olmayan amaçlarınız için ve site içeriğindeki telif haklarını, marka haklarını ya da diğer fikri sınai mülkiyet haklarını belirten ibareleri kaldırmamak koşulu ile bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Aksi açıkça belirtilmediği sürece bu site içeriğini değiştirmeniz, kopyalamanız, dağıtmanız, yayınlamanız, iletmeniz, çoğaltmanız, basmanız, lisans almanız, satmanız, yönlendirmeniz, bağlantı koymanız lisans sahibinin yazılı izni olmadığı müddetçe yasaktır.www.3rdcultureproject.com'u hiçbir zaman yasalara aykırı ve/veya sözleşmede belirtilen amaçlar dışında kullanamazsınız, aksi takdirde siteden yararlanmanızı sağlayan bu lisans hakkınız www.3rdcultureproject.com tarafından tek taraflı olarak geri alınacak ve www.3rdcultureproject.com olarak uğranılan her türlü zararlar, tazminat ve diğer manevi haklar saklı kalmak kaydıyla derhal sizden talep edilecektir. www.3rdcultureproject.comsizin bu siteye ya da içeriğine ulaşabilme hakkınızı tek taraflı olarak, istediği zaman ve bildirim zorunluluğu olmaksızın sona erdirme hakkına sahiptir. İşbu Anlaşma’ya aykırı davranış sonucunda doğabilecek her türlü zarardan dolayı Rende Sanat Tasarım Ürunleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin tüm maddi ve manevi tazminat hakları saklı tutulmaktadır. 

Tekzip

www.3rdcultureproject.com bu site içeriğinin doğruluğu için elinden gelen tüm gayreti göstermesine karşın, sitede zaman zaman kimi yanlışlıklar, güncelliğini yitirmiş bilgiler ya da yazım hataları olabileceğini belirtir. Bunun yanı sıra www.3rdcultureproject.com, site içerisinde istediği zaman ve istediği sebeple değişiklikler ya da düzeltmeler yapma hakkını saklı tutar. www.3rdcultureproject.com sitedeki yazım yanlışlarından ve fiyat hatalarından sorumlu değildir.

Bu sitedeki tüm bilgiler, ürünler ve hizmetler tüketici hizmetleri kapsamında verilenler dışında herhangi bir garanti verilmeksizin "olduğu gibi" sunulmaktadır. www.3rdcultureproject.com bu sitenin kullanılmasından kaynaklanacak ya da kullanılması ile bağlantılı hiçbir dolaylı veya tesadüfi zarardan sorumlu değildir. 

Bağlantılı Sayfalar

Bu site www.3rdcultureproject.com'a ait olmayan, kendi sahipleri bulunan ve yine bunlarca işletilen sitelere bağlantılar içerebilmektedir. www.3rdcultureproject.com bu sayfalarda sunulan bilgi, ürün ve hizmetleri düzenli olarak incelememektedir. www.3rdcultureproject.com bu bağlantılı sayfalardaki bilgilerin, ürün ve hizmetlerin doğruluğu ve kalitesi konusunda hiçbir sorumluluk taşımamaktadır. Bu sayfaların içeriğini görmek kullanıcıların kendi sorumluluklarındadır. 

Tazminat

Bu sitenin işbu sözleşme şart ve hükümlerine aykırı kullanılması veya sitenin kullanımının www.3rdcultureproject.com'a zarar vermesi durumunda tazminat ödemeyi kabul etmiş sayılacağınızı belirtiriz. 

Geçerli Hukuk

www.3rdcultureproject.com Türkiye'deki ofisleri aracılığı ile faaliyet gösteren bir firmadır. Herhangi bir itilaf çıkması durumunda Türkiye Cumhuriyeti Kanunları uygulanacaktır. Yargı yetkisi İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Müdürlüklerindedir.

Kampanyalar

Tüm kampanyalar belirtilen şartlarda geçerli olup önceden haber verilmeksizin değişiklik yapılabilir. Tüm kampanyalar stok imkanları ile sınırlıdır.