Teslimat ve Kargo

Teslimat süreçleri ve kargo hakkında sıkça sorulan sorular:

 Siparişimi verdim, ne zaman kargoya verilir?

Kargoya verme süresi, siparişinizdeki ürünlere bağlı olarak değişir. Ürünlerimizin çoğu için aynı gün kargo hizmeti sunuyoruz; örneğin emaye, peştemal, pike, eşarp koleksiyonları ve bazı hazır yastıklar. Ürün açıklamasında aynı gün kargo olarak belirtilmiş ürünler, siparişiniz geldiğinde hemen paketlenir ve aynı gün kargoya verilir.

Özel üretim ürünler için, ürün açıklamasını incelemenizi veya bizden bilgi almanızı öneririz. Mobilya, fotoğraf baskı ve yastık gibi bazı ürünler sipariş üzerine üretildiğinden, süreçleri farklıdır.

Ücretsiz kargodan nasıl faydalanabilirim?

800 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir.

Siparişimi nasıl takip ederim?

Siparişinizi verdikten sonra size bir onay e-postası gönderilecek. Onay e-postası gelmezse, lütfen bizimle iletişime geçin. Siparişiniz kargoya verildikten sonra, takip numarası ertesi sabah sisteme girer ve size takip numarası içeren yeni bir e-posta gönderilir.

Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?

Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz.

Aynı gün / kurye ile teslimat yapıyor musunuz?

İstanbul içinde, öğlen 12'ye kadar verilen siparişler için aynı gün teslimat hizmeti sunabiliyoruz. Moto kurye ile siparişiniz aynı gün kapınıza teslim edilir. Moto kurye fiyatları değişkenlik gösterdiğinden, sepette hesaplanan fiyatı kontrol etmeniz önemlidir (adalar ve kuryenin ulaşamadığı bölgeler hariç).